PerfectMebli

Відгуки

3 коментарі

  • Коментувати Лілія Шершун П'ятниця, 10 серпня 2018 09:46 Лілія Шершун

    Я прихильниця думки “Якість завжди запам`ятовується більше ніж ціна”. “ЛШ Studio” працює в сегментів від середнього до бізнес-класу, тому ми також дотримуємось цієї позиції. Хороший, а основне якісний продукт не може бути дешевим, адже для його виготовлення використовують дороговартістні матеріали. За цим принципом і були обрані підрядники. Чи ми задоволенні? НА ВСІ 100!

  • Коментувати Романа Ясинівська П'ятниця, 10 серпня 2018 09:44 Романа Ясинівська

    Хочу висловити вдячність студії “PERFECT МЕБЛІ” за виготовлення кухні моєї мрії. При розробці дизайну квартири в мене виникла ідея створити кухню свого роду в “американському ” стилі, висотою до стелі. Така висота не є типовою на наших теренах, проте спеціалісти студії не побоялися відійти від загальних стандартів і результат просто перевершив сподівання. Крім того, що працівники студії втілили в життя моє бачення кухні, вони також допомогли мені безліччю підказок , які покращили функціональність самого приміщення, допомогли визначитись з вибором кухонної техніки, підібрали дуже гарний штучний камінь та інше. Коли я вперше побачила кухню після монтажу, я сказала що мабуть не бачила кращої вживу, а вона, оця найкраща у світі кухня, ще й моя! І моя 8-річна донечка не могла натішитись. Чекаю не дочекаюся,коли зможу ділитися з нею своїми кулінарними секретами на нашій новій кухні) Персональна подяка Духовичу Олегу за таку класну роботу, обов’язково будемо звертатися до вас ще!

  • Коментувати Любов Вівторок, 17 липня 2018 12:57 Любов

    В даного виробника замовляли всі наші меблі. Оцінка 5+! Задоволенні усім: вигляд, якість, фурнітура, матеріали, , вчасно виконана робота. Перед процесом виготовленння декілька зустрічей для уточнення деталей в 3D макеті, що зараз роблять не всі. Нашу кухню використовуємо вже більше трьох років і з легкістю можна сказати: "Як нова!". Всім рекомендуємо даного виробника!

Добавити відгук:


Індивідуальне виготовлення меблів на замовлення
м.Івано-Франківськ вул.Вірменська 5
+38(050)246-14-20
perfectmebli.if@gmail.com