PerfectMebli

Warning: imagejpeg(): Unable to open '/home/megazvuk/data/www/perfectmebli.if.ua/cache/jw_sigpro/jwsigpro_cache_1217dafae6_1.jpg' for writing: Permission denied in /home/megazvuk/data/www/perfectmebli.if.ua/plugins/content/jw_sigpro/jw_sigpro/includes/helper.php on line 295

Штучний камінь

Штучний камінь – сучасний матеріал ,який відкрив нову еру в дизайні інтер’єру.

Унікальне поєднання високої декоративності цього матеріалу з такими цінними властивостями, як міцність, довговічність і гігієнічність, зробило штучний камінь неймовірно популярний у всьому світі.

Основними перевагами штучного каменю є:

3

- необмежений вибір кольорів -  поєднання кількох кольорів та вкраплень, дають можливість повністю зімітувати натуральний камінь або ж створити власний відтінок, який ідеально підкреслить Ваші меблі та інтер’єр. Технологія виготовлення дозволяє створювати понад 100 кольорів і відтінків.

- відсутність мікротріщин і пор у виробах зі штучного каменя обумовлена його виготовленням на основі природних матеріалів та акрилової смоли. Ці компоненти забезпечують суцільність каменю по всій структурі. Тому пролиті кава, вино та інші рідини, серед них і хімічні речовини, не залишають плям. 

- висока вологостійкість штучного каменя перешкоджає проникненню запахів, утворенню плям і деформації. Термостійкість, у свою чергу, забезпечує збереження поверхі неушкодженою навіть за умов прямого контакту з гарячим посудом. Оскільки штучний камінь не горить, він є пожежобезпечним сучасним матеріалом. 

13- відсутність швів і стиків у виробах зі штучного каменю виключають скупчення бруду та розмноження бактерій, таким чином, забезпечуючи їхню високу гігієнічність.

Штучний камінь легко чиститься, догляд за ним не вимагає значних зусиль, достатньо протерти поверхню губкою з миючим розчином.
Високі стандарти якості сировини забезпечують екологічність виробів та відсутність радіаційного фону на відміну від натурального граніту і мармуру.
Безшовний спосіб з’єднання сегментів штучного каменю дозволяє створювати вироби довільних розмірів і найрізноманітніших форм. 

7Мийки, вмивальники, плінтуси можуть виливатися у моноліті зі стільницею, якій окрім прямих ліній надаються радіусні, гнуті та інші ускладнені елементи, й переходити у підвіконник, барну стійку або з’єднуватися з будь-яким іншим виробом.

Практичність та тривалий термін експлуатації - сколи, подряпини легко усуваються й методом шліфовки поверхня набуває первозданного вигляду. Перевагою цих виробів є стійкість кольору, який не змінює своєї яскравості та насиченості під час експлуатації. Загалом, штучний камінь не втрачає своїх якостей і зовнішнього вигляду після багаторічного активного використання. 

Висока якість виробів обумовлюється сучасною технологією виготовлення та обробки штучного каменю. Практично складно виготовити поганий виріб, оскільки в процесі його створення використовуються сучасні композитні матеріали і спеціальний інструмент.

Штучний камінь створює відчуття затишку і комфорту, розкоші та смаку

переглянути виконані роботи

{gallery}Kamin{/gallery}

Індивідуальне виготовлення меблів на замовлення
м.Івано-Франківськ вул.Вірменська 5
+38(050)246-14-20
perfectmebli.if@gmail.com